از روز سه شنبه مورخه ی 22 بهمن تا به امروز شنبه 26 بهمن سال یکهزار و سیصد ونود وهشت سامانه ثبت انی دچار اختلال شدیدی شده است بنحوی که  سیستم دفاتر اسناد رسمی را مختل ومردم را گرفتار کرده است انواع واقسام خطاهای تعریف نشده در مانیتور دفاتر اسناد رسمی به چشم می خورد ( اعلام خرابی توکن -درایور شما قدیمی است وهزار پیام بی جا ونامربوط دیگر  و ) - عدم توجه به  رفع چنین مشکلاتی در کوتاه مدت  می تواند لطمات جبران ناپذیری به حیثیت سازمان ثبت اسناد واملاک کشور ودفاتر اسناد رسمی وارد نماید .
جالب تر اینکه علیرغم خرابی در این حد وسیع ، اما سخنگوی سازمان ثبت احوال اعلام نموده که سازمان ثبت اسناد مقصر بوده وهیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت احوال نیست وهیچ یک از مراجع استعلام کننده هویت اشخاص چنین خطایی را گزارش نکرده اند .
 این وسط فقط وفقط می ماند آبرو واعتباری که در نتیجه بی مسئولیتی برخی ناکارامد وغافل از همه جا به دفاتر اسناد رسمی وتلاشهای گسترده ریاست محترم سازمان ثبت ناخواسته وارد می گردد . امید است دست عده ای سبب انتقام نشده باشد .
 این قطعی های مکرر بنظر داستان درازی دارد چند روز قبل نیز از ساعتهای اول صبح تا ساعت چهار عصر مردم  ودفاتر درگیر قطعی فیش های واریزی بودند در تماس با شرکت مربوطه اعلام گردید :  نگران نباش همه تراکنش ها  موفق بوده اند مثلا انگار من برای حقوق حقه خودم دچار سردرگمی ونگرانی شده بودم - بجای عذرخواهی طوری بر خورد ورفتار کردند که احساس کردم قطعی سامانه تقصیر من بوده است ومن باید قدردان زحمات ایشان باشم .
آقایان مسئول آیا من باید مسئول پاسخگویی به اون روستایی که پول کرایه ماشین خودش را هم ندارد وصرفا برای یک تعهد نامه گاز در سرمای 12 تا 20 درجه در دفترخانه حاضر شده وشش ساعت معطل سامانه بی سر وته شده و با دست خالی بر گشته است ، باشم -
دریغ از یک ذره درایت وخدمت - دریغ از یک ذره احترام به حقوق حقه ی مردم - فکرش را بکنید اگر دو جوان نخبه ایرانی را از پایین ترین دانشگاههای ایران هم استخدام می کردید با 650 میلیارد درامد حاصل از صدور سند الکترونیکی (آنهم اگر فقط سیزده میلیون سند ثبت سامانه شده باشد ) میتوان سامانه ای ساخت که کل جهان هم اگر به ان متصل می شدند خطایی حادث نمی شد .
 باشد که این نوشته من به دست ریاست محترم سازمان ثبت اسناد واملاک برسد وواقعیت های موجود را اگاه شود - از ان ریاست محترم جز قاطعیت در برخورد  چیزی نخواسته ونخواهیم داشت .

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اسناد ,سامانه ,سازمان ,رسمی ,قطعی ,ریاست ,اسناد رسمی ,ریاست محترم ,دفاتر اسناد ,قطعی سامانه ,محترم سازمان ,ریاست محترم سازمان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز خدمات کامپیوتر رایاتک Derek هنرستان حرفه ای خاتم الانبیا مرکز تعميرات لوازم خانگي بلاگ خدمات تهران PersianGame مبلمان اداری یکتا بروزترین طراحی و پیاده سازی پله گرد تعمیرات